line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У районі побудують ще дві амбулаторії загальної практики сімейної медицини

selektor2206Сьогодні голова райдержадміністрації Степан Масельський взяв участь у обласній селекторній нараді з питань роботи будівельної галузі в регіоні та побудови амбулаторій загальної практики сімейної медицини у с населених пунктах Харківської області.

 

 

   Засідання відбулося під керівництвом заступника голови Харкіської обласної державної адміністрації Євгенія Шахненка. 

   Відкриваючи нараду, Євгеній Шахненко зазначив, що у поточному році показники введення житла в експлуатацію зростають стрімкими темпами. 

   «Минулого року цей показник становив 469,9 тис. кв. м, цього року плануємо ввести 600 тис. кв. м житла (на 27% більше). На сьогодні вже прийнято близько 200 тис. кв. м житла, що на 28% більше за відповідний період минулого року. Це серйозний показник, який говорить про те, що зростає потреба в житлі й розвивається будівельна індустрія», - зазначив Євгеній Шахненко.

   Зокрема, у Балаклійському районі в першому півріччі введено в експлуатацію 19 житлових будинків загальною площею 1897,6 м2 індивідуального житла, що становить 86% від плану. 

   Для вирішення питань, пов’язаних з виконанням планових показників введення індивідуального житла в експлуатацію проводиться роз’яснювальна робота з населенням району через засоби масової інформації. На нарадах з керівниками органів місцевого самоврядування постійно висвітлюється дане питання. Вказана робота буде постійно продовжуватись.

   Також на виконання Закону України "Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості", що ініційований Президентом України Петром Порошенком, у Балаклійському районі значна увага приділяється побудові та облаштуванні на території селищних, сільських рад фельдшерсько-акушерських пунктів і  амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

   На сьогоднішній день здійснюються організаційні заходи та відведено земельні ділянки під побудову АЗПСМ у селищі Савинці та в с. Веселе. Протягом квітня-травня поточного року видано містобудівні умови та обмеження для проектування об’єктів будівництва, також виконано геологічні вишукування для проектування.

   З метою побудови амбулаторій у визначені терміни, з підрядними організаціями вже укладено договори на розробку проектно – кошторисної документації на будівництво медичних амбулаторій загальної практики – сімейної медицини. Наразі вирішується питання з отримання технічних умов для підключення до електричних мереж закладів охорони здоров'я.

   "Забезпечення медицини у сільській місцевості – один з пріоритетних напрямків розвитку нашого району. Практично кожен населений пункт забезпечений закладами охорони здоров`я. На сьогоднішній день відповідними організаціями проводяться заходи щодо побудови ще двох амбулаторій загальної практики сімейної медицини у смт Савинці та с. Веселе, тому я сподіваюся, що найближчим часом ми забезпечимо наших громадян якісними медичними послугами», - резюмував Степан Масельський. 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь