line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На апаратній нараді опрацювали заходи до Дня Конституції України

rda panorama 1План заходів щодо проведення в Балаклійському районі Дня Конституції України визначили керівники структурних підрозділів та установ району сьогодні у ході апаратної наради під керівництвом голови райдержадмінітстрації Степана Масельського.

 

 

   Очільник району дав доручення керівникам структурних підрозділів та установ району вжити відповідних заходів щодо організації та проведення свята на належному рівні. 

  Також у ході наради присутніми були опрацьовані питання роботи системи оповіщення, водозабезпечення населених пунктів району, стан проведення ремонтних робіт доріг комунальної власності, здійснено моніторинг впровадження системи пільгового проїзду за талонами на маршрутах приміського сполучення. 

   Окремої уваги потребувало питання аналізу рівня знань учнів випускних класів, згідно результатів зовнішнього незалежного оцінювання. На сьогоднішній день у районі 365 випускників отримали атестати про повну загальну середню оствіту, рівень знань яких оцінюється як високий і достатній, однак потрібно проводити постійний моніторинг отриманих результатів з метою покращення якості надання освітніх послуг у закладах освіти. Також із завершенням навчального року, продовжуються роботи з облаштування кабінетів для учнів першого класу згідно вимог чинного законодавства, здійснюється поточний ремонт приміщень та інші роботи. 

   Підбиваючи підсумки наради, Степан Масельський наголосив на необхідності вирішення кожного питання у визначені терміни та взяв на особистий контроль виконання відповідних доручень керівникам структурних підрозділів та установ району. 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь