line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Всі загальноосвітні заклади Харківщини готові до нового навчального року


Як зазначив заступник голови ОДА Євген Савін, створення комфортних і безпечних умов, а також забезпечення можливості отримання хорошого рівня знань - основоположні критерії в підготовці до кожного навчального року.

«Цього року в регіоні відкриється 846 загальноосвітніх навчальних закладів . Всі школи вже мають акти готовності. Перше вересня розпочнеться з інформації для дітей про 70-річчя визволення Харківської області від фашистських загарбників», - сказав Євген Савін.

 

Також він зазначив, що, виконуючи завдання Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року, в регіоні проведений серйозний обсяг робіт з матеріально-технічного оснащення шкіл .

 

Сьогодні в ході прес-туру журналісти відвідали один з сільських навчальних закладів області - навчально-виховний комплекс у селі Волохів Яр Чугуївського району.

 

Як розповіла начальник відділу освіти Чугуївської райдержадміністрації Євгенія Ляхович-Звєрєва, в НВК навчаються 127 дітей і 16 вихованців дошкільного підрозділу. За підсумками підготовки до нового навчального року НВК с. Волохів Яр визнаний кращим навчальним закладом району. У школі майже повністю замінені старі вікна на металопластикові, встановлено нову котельню, яка працює на альтернативних видах палива, обладнані внутрішні туалети. Всього на ремонт школи в цьому році було використано 115 тис. грн., залучених з позабюджетних джерел фінансування.

 

За словами директора НВК Іллі Олефіра, в цьому році в перший клас прийдуть 13 дітей. Середня наповнюваність класів - 10-14 учнів. У минулому навчальному році школу закінчили 15 дітей. Всі вони продовжили навчання: 10 осіб вступили до вищих навчальних закладів, 5 осіб - професійно-технічних навчальних закладів.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal