line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Протягом ІІ зміни у "Олімпії" буде оздоровлюватися близько 320 дітей

IMG 3627Сьогодні голова райдержадміністрації Степан Масельський взяв участь у обласній селекторній нараді з питань відпочинку та оздоровлення дітей у літній період, що відбулась під керівництвом заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева.

 

 

   На початку зустрічі заступник голови області зазначив, що під час всеукраїнського селектора співпрацю ХОДА та ГУ ДСНС в області відзначили як успішну в організації оздоровчої кампанії. Однак період одоровленя дітей триває, а тому організаційні заходи потрібно продовжувати.

   «У червні на території області відпочинок та оздоровлення дітей здійснювали 734 заклади різних типів, роботою яких було охоплено майже 88 тисяч дітей. Сьогодні на засіданні штабу наше завдання - розглянути питання якості роботи усіх закладів та стану дотримання вимог безпеки життя і здоров’я дітей під час оздоровчого процесу», - наголосив Анатолій Бабічев.

   Протягом червня місяця на території Балаклійського району успішно діяли пришкільні табори з денним перебуванням дітей, у 21 закладі освіти учні мали змогу відвідувати мовні табори та розпочинали перші зміни позаміські заклади оздоровлення та відпочинку. Зокрема 9 червня роботу розпочав ПДЗОВ "Олімпія", де протягом І зміни до 29 червня оздоровлюється 206 дітей.

   ІІ зміна у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку триватиме з 4 по 24 липня 2018 року, протягом якої у таборі буде оздоровлюватися 320 дітей.

IMG 3631"На сьогоднішній оздоровлення та відпочинок дітей у районі здійснюється згідно затверджених графіків. Пришкільні табори вже успішно завершили свою роботу, також добігає кінця І зміна у позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку "Олімпія", де відпочивають переважно діти пільгових категорій. Попереду ще дві зміни, тому ми продовжуємо працювати над тим, щоб і надалі забезпечувати належні умови перебування дітей у літніх таборах", - поінформував Степан Масельський.

   З метою забезпечення протипожежної безпеки та приведення закладів відпочинку у відповідність до санітарних норм, на території літніх таборів Балаклійського району відповідними службами здійснено низку превентивних заходів, проведено перевірку електромереж та вогнегасників, за кошти районного бюджету оновлено матеріально-технічну базу закладів. Всього на проведення оздоровчої кампанії у 2018 році з районного бюджету виділено близько 1,6 млн. грн.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь