line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Держслужбовці Балаклійщини отримали нагороди обласної державної адміністрації

1Церемонія нагородження кращих представників усіх сфер життя Харківщини відбулася під час урочистого прийому в обласній державній адміністрації з нагоди 100-річчя Державної служби України та Дня Конституції 27 червня.

 

 

   Вітаючи присутніх зі святом, губернатор області Юлія Світлична вручила працівникам державної служби, представникам органів місцевого самоврядування, військовослужбовцям, діячам культури, освіти, підприємцям та представникам інших галузей державні нагороди та почесні відзнаки ХОДА.

   Серед найкращих відзначили і Балаклійський район. 

   За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий рівень професійної майстерності та з нагоди Дня державної служби Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено начальника відділу охорони здоров`я райдержадміністації Лілію Бабіч. 

   «Мені приємно розділити з вами один з найбільш хвилюючих днів у вашому житті. Запис вашого імені у книгу державотворення з отриманням нагороди від держави - надзвичайно вагомий здобуток. Адже державна нагорода - найвище визнання, Президент України дякує вам від імені усієї громади України. Господарі, ветерани і учасники бойових дій на сході, які кожного дня відстоюють цілісність нашої держави, митці, вчителі, державні службовці - всі ви віддаєте життя на розвиток і зміцнення України. Дякую вам і вашим колективам та пишаюся тим, що Харківщина має таких відданих людей», - зазначила Юлія Світлична.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь