line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У Петрівському вперше після реконструкції гостей прийняв сільський Будинок культури

IMG 3704Цього року, прийдешнє свято Дня Конституції України для мешканців с. Петрівське має особливе значення,  адже саме цього дня вперше після тривалої реконструкції радо прийняв гостей затишний сільський Будинок культури.

 

 

 

   Розділити з місцевими жителями хвилюючу мить відкриття відремонтованого сучасного закладу культури завітали голова райдержадміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов та інші поважні гості.

IMG 3713"Мені надзвичайно приємно разом з вами, дорогі земляки, відзначати це свято у стінах оновленого затишного сільського Будинку культури. Ми доклали значних зусиль для того щоб нарешті і в с. Петрівське з'явився сучасний осередок культури,  де будуть відроджуватися і розвиватися фольклорні надбання нашого краю. Ми і надалі будемо дбати про дозвілля мешканців Петрівської територіальної громади. Незабаром хол Будинку культури прикрасить новенький тенісний стіл, а для прихильників здорового образу життя ми облаштуємо сучасний фітнес майданчик", – звернувся до присутніх Степан Масельський.

Також керівник району зазначив, що в умовах фінансової децентралізації, запровадженої Президентом України Петром Порошенком, в органів виконавчої влади місцевого рівня та органів місцевого самоврядування з'явилися реальні можливості зробити Балаклійський район сучасним та розвиненим.

   За надійної підтримки голови ХОДА Юлії Світличної у населених пунктах району здійснюється освітлення вулиць, а також виділено кошти на проведення ремонтних робіт доріг комунальної власності.

   Також до теплих побажань долучився голова районної ради Олександр Літвінов. Свої вітання мешканцям с. Петрівське передав і депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький. 

   Загалом на ремонтні роботи у сільському  Будинку культури здійснено за кошти районного та місцевого бюджетів на суму понад 4 млн. грн. У будівлі замінено вікна на сучасні енергозберігаючі металопластикові, двері, відремонтовано покрівлю, виконано внутрішні оздоблювальні роботи, відновлено систему опалення. 

   Після урочистого відкриття закладу культури, із нової святкової сцени лунали запальні пісні у виконанні місцевих творчих колективів та аматорів районного Будинку культури. Казкову атмосферу заходу доповнили акробатичні і танцювальні номери вихованців дитячих гуртків району.

IMG 3719IMG 3723IMG 3725IMG 3736IMG 3729IMG 3714






 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь