line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Мешканці села Покровське відзначили День села

IMG 3862Завершення червня місяця для мешканців с. Покровське ознаменувалося не тільки відзначенням Дня Конституції України, але й великим родинним святом – Днем села. На гучне свято до с. Покровське, що входить у склад Пришибської сільської ради, завітали з найтеплішими побажаннями заступник голови райдержадміністрації Сергій Полторак, голова районної ради Олександр Літвінов, депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький та інші почесні гості.

   Відкриваючи свято, Пришибський сільський голова Степан Шевелин відзначив, що разом із впровадженням Президентом України Петром Порошенком реформи децентралізації влади, навіть невеликі за кількістю населення села зазнають стрімких позитивних змін. Тільки за останні роки на території сільської ради відкрито сучасні фельдшерсько - акушерські пункти, проводиться ремонт доріг, оновлюється матеріально-технічна база у закладах загальної середньої освіти, облаштовуються зони відпочинку, ігрові та спортивні майданчики, вирішуються інші відкриті питання населеного пункту.

   У межах впровадження проекту голови області Юлії Світличної «Енергія світла», практично кожна вулиця у селі освітлена сучасними LED ліхтарями, що у свою чергу дозволяє знизити витрати на електроенергію і зробити життя громадян комфортним та безпечним.

   Позитивні зміни у розвитку с. Покровське також були відзначені і почесними гостями, крім того керівництвом району було закцентовано увагу на тому, що розвиток села насамперед залежить від  невтомної праці і сумлінного виконання своїх обов`язків місцевих жителів. З цієї нагоди керівництвом району та Пришибським сільським головою на святковій сцені відзначено кращих представників Покровської теритріальної громади. 

   Після нагородження відбувся святковий концерт за участю творчих колективів району. На гостей свята теж чекала святкова каша та свято морозива від депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького.

IMG 3843IMG 3851IMG 3860


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь