line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У Харкові встановили національний рекорд за кількістю освітян, що взяли участь у флешмобі

1232 липня 600 вчителів зі всієї України зібралися на площі Конституції, щоб взяти участь в акції на підтримку Нової української школи як простору безпеки.

 

 

 

 

   Учасники акції - педагоги, які з’їхалися в Харків на конференцію EdCamp Ukraine - 2018, яка проходить у нашому регіоні 2-3 липня.

   Під час акції вчителі вишикувалися на площі групами, зображуючи п’ять символів безпеки Нової української школи: цифру 50 (знак обмеження швидкості), серце, літери НУШ (Нова українська школа), знак рівності та сонце.

   Учасники акції мали жовті тематичні браслети-флікери, які під час фіксування утворених символів підійняли догори.

   «Сьогодні в Харкові в одному місці зібралася рекордна кількість освітян, які заявляють про безпеку в новій українській школі. Харківщина долучається до реформування освіти. Разом із Міністерством науки і освіти будемо робити все, щоб наші діти навчалися в безпечних і комфортних умовах», - підкреслила Юлія Світлична, яка разом з Міністром науки і освіти України Лілією Гриневич взяла участь у флешмобі.

   Лілія Гриневич зауважила, що безпека в школі включає багато аспектів - як фізичних, так і психологічних.

   «Це важлива складова Нової української школи, і добре, що вона що стала темою цього флешмобу. В ньому беруть учать вчителі, які приїхали сюди за власним бажанням. Це творчі, активні люди. Завдяки такому вчительству ми зможемо здійснити реформу Нової української школи», - наголосила міністр.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь