line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Діти - пріоритет державної політики


Як зазначив заступник голови ОДА Євген Савін, створення комфортних і безпечних умов, а також забезпечення можливості отримання хорошого рівня знань - основоположні критерії в підготовці до кожного навчального року.

 

«Цього року в регіоні відкриється 846 загальноосвітніх навчальних закладів . Всі школи вже мають акти готовності. Перше вересня розпочнеться з інформації для дітей про 70-річчя визволення Харківської області від фашистських загарбників», - сказав Євген Савін.

 

Також він зазначив, що, виконуючи завдання Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року, в регіоні проведений серйозний обсяг робіт з матеріально-технічного оснащення шкіл .

 

Сьогодні в ході прес-туру журналісти відвідали один з сільських навчальних закладів області - навчально-виховний комплекс у селі Волохів Яр Чугуївського району.

Як розповіла начальник відділу освіти Чугуївської райдержадміністрації Євгенія Ляхович-Звєрєва, в НВК навчаються 127 дітей і 16 вихованців дошкільного підрозділу. За підсумками підготовки до нового навчального року НВК с. Волохів Яр визнаний кращим навчальним закладом району. У школі майже повністю замінені старі вікна на металопластикові, встановлено нову котельню, яка працює на альтернативних видах палива, обладнані внутрішні туалети. Всього на ремонт школи в цьому році було використано 115 тис. грн., залучених з позабюджетних джерел фінансування.

 

За словами директора НВК Іллі Олефіра, в цьому році в перший клас прийдуть 13 дітей. Середня наповнюваність класів - 10-14 учнів. У минулому навчальному році школу закінчили 15 дітей. Всі вони продовжили навчання: 10 осіб вступили до вищих навчальних закладів, 5 осіб - професійно-технічних навчальних закладів.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь