line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сучасне освітлення в селищі - комфорт і безпека жителів

13За підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної в рамках Програми соціально-економічного розвитку Харківської області запрацював I етап проекту «Енергія світла». Проект розрахований на 4 роки і за цей час планується вирішити питання, пов’язані із зовнішнім освітленням вулиць у всіх 1761 населеному пункті Харківської області.

 

   Селищу Савинці пощастило ввійти в плеяду перших учасників проекту. За підтримки Харківської обласної та Балаклійської районної державних адміністрацій на території Савинської селищної ради в рамках Програми «Енергія світла» в Харківській області за рахунок коштів обласного та районного бюджетів у сумі понад 1 млн. грн. виконані роботи по освітленню вулиць Якова Чернігівця, Привокзальна, Ветеринарна, Сунична, Комунальна загальною протяжністю 3300 метрів, де встановлено 47 опор та 44 світильники.

Освітлення смт СавинціПротягом багатьох років ці вулиці не мали вуличного освітлення. Тепер, завдяки реалізації проекту «Енергія світла», савинчани житимуть у комфортних умовах. Впровадження світлодіодного вуличного освітлення дасть можливість економно використовувати електричну енергію та заощаджувати бюджетні кошти. Так, економія на 1 світлодіодній лампі становить 1755 грн. на рік.

Сучасне вуличне освітлення в селищі Савинці – це, перш за все, комфорт та безпека життя людей. Робота з облаштування вулиць селища світлодіодним вуличним освітлення буде продовжуватись і далі. Наразі виготовляється проектно - кошторисна документація на вуличне освітлення по вулицях Б. Хмельницького, Ломоносова та Слобожанській.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь