line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сільськогосподарськими підприємствами району зібрано перші тонни урожаю

IMG 3028Нарада з питань проведення збирання ранніх зернових та зернобобових культур господарствами району відбулася сьогодні під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Сергія Полторака. Участь у засіданні також взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністації та сільськогосподарських підприємств району.

   Відкриваючи нараду, заступник голови райдержадміністрації зазначив, що головним завданням сільськогосподарських підприємств району є збереження врожаю та проведення збирання ранніх зернових культур у визначені терміни та з мінімальними втратами.

IMG 3040«Днями сільськогосподарські підприємства району розпочали збирання ранніх зернових та зернобобових культур, і на сьогоднішній день ми вже маємо перші показники збору урожаю. Безумовно відчувається вплив на урожайність цьогорічних несприятливих погодних умов, проте у деяких господарствах спостерігається досить позитивна динаміка. Таким чином, ми повинні системно підійти до вирішення даного питання, щоб процес збирання у районі пройшов з мінімальними втратами», - сказав Сергій Полторак.

За інформацією начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олексія Верещаки, сільськогосподарські підприємства району активно включилися до збирання ранніх зернових культур. Наразі розпочато збирання озимої пшениці, озимого ячменю та гороху.

IMG 3029"За останніми показниками сільськогосподарськими підприємствами району зібрано 423 га озимого ячменю, валовий намолот склав 1004 тонни при урожайності 26,1 ц/га. Площа, на якій проведено збирання озимої пшениці, становить 11564 га, намолочено 32,4 тис. тонн зерна, урожайність складає 28,0 ц/га. Гороху зібрано на площі 690 га, намолочено 990 тонн при урожайності 14,3 ц/га. Також на території району свою діяльність ведуть 4 хлібоприймальні підприємства загальною ємністю зберігання 262,3 тис. тонн. На сьогодні вони приступили до приймання зерна урожаю 2018 року," - поінформував Олексій Верещака.

   Також у ході наради, Сергій Полторак акцентував увагу на дотриманні сільськими господарствами правил пожежної безпеки у період проведення жнив.

  "На сьогоднішній день існує висока ймовірність займання врожаю на хлібних ланах. Тому звертаю вашу увагу на необхідність обкошування прилеглих територій до поля з урожаєм, проведення обкосів та розкосів хлібних ланів. Також потрібно здійснювати оборювання хлібних масивів, якщо їх оточує сухостій", - зазначив Сергій Полторак.

   Всього до збирання ранніх зернових культур господарствами району залучено 120 одиниць зернозбиральної техніки, з них 84 зернозбиральних комбайни сільськогосподарських підприємств та 36 - з приватних підприємств. Навантаження на 1 комбайн складає 334 га. Відповідно до вищезазначених показників, жнива у Балаклійському району планується провести за 12-14 робочих днів.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь