line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Підготовка об`єктів ЖКГ у Балаклійському районі проводиться згідно затвердженого графіку

11112 липня голова райдержадміністрації Степан Масельський взяв участь у черговому засіданні обласного штабу під керівництвом заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка. 

 

 

 

   Під час засідання учасники опрацювали питання підготовки ЖКГ до зими, розрахунків за послуги тепло-, водопостачання і водовідведення, затвердження економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги. 

   Відкриваючи нараду, Євгеній Шахненко зазначив, що керівник області Юлія Світлична ставить завдання забезпечити підготовку будівель закладів освіти, медицини і соціального захисту до проходження зимового періоду.

   Як доповів голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський, у районі роботи з підготовки об`єктів соціальної сфери та житлових приміщень до осіннього-зимового періоду проводяться згідно затвердженого графіку. Зокрема теплове господарство району проходить підготовку до роботи в осінньо-зимовий період, випробовуються теплові мережі

   «На сьогоднішній день розпочато роботи з переведення 28 будинків селища Донець на індивідуальне опалення. Це дасть можливість розвантажити центральну котельню, в наступному році перевести будинки, що залишилися. Розробляються проекти по двох котельних», - сказав голова Балаклійського району.

   Також у районі проводиться реконструкція та ремонт закладів освіти, дошкільних закладів,здійснюється вуличне освітлення сучасними економними LED-ліхтарями, капітально ремонтуються системи водопостачання населених пунктів району.

  Значну увагу було приділено питанням будівництва системи водопостачання селища Андріївка. Наразі триває виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво системи водопостачання та очікується  надання експертної оцінки впливу на довкілля буріння розвідувально-експлуатаційної свердловини у селищі. 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь