line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У районі проводяться заходи з покращення якості питної води та забезпечення сталого водопостачання населених пунктів району

ktebПитання водозабезпечення населених пунктів області опрацювали у ході селекторної наради під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера. У засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації  Степан Масельський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації і установ району та інші відповідальні особи.

   Звертаючись до присутніх, перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації зазначив, що забезпечення населених пунктів області якісною питною водою потребує комплексного підходу та чіткого алгоритму дій у даному напрямку. 

   «Вода є критичним фактором життєдіяльності людини, тому будь-які відхилення від норми як у біологічному, так і у хімічному складі води, можуть спричинити виникнення небезпечних захворювань серед населення. Я звертаю вашу увагу на те, що необхідно визначити конкретні терміни виконання всіх видів робіт із забезпечення населених пунктів питною водою та тримати дане питання на постійному контролі», - сказав Марк Беккер. 

   На сьогоднішній день у Балаклійському районі в підгалузі централізованого водопостачання функціонують 12 комунальних підприємств, які надають послуги з централізованого водопостачання у 18 населених пунктах. В інших населених пунктах  району водопостачання мешканців здійснюється із громадських колодязів, власних свердловин та криниць. З метою покращення якості питної води та забезпечення сталого водопостачання, у районі здійснюються реконструкції та капітальні ремонти системи водопостачання, зокрема, будівництво системи водозабезпечення селища Андріївка. 

   За інформацією голови районної державної адміністації Степана Масельського, наразі вже закінчується виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво водопроводу у селищі та тривають роботи з оцінки впливу на довкілля буріння розвідувально-експлуатаційної свердловини.

  "Наразі виготовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво розвідувально-експлуатаційної свердловини для водопостачання смт Андріївка та проводиться робота з отримання оцінки впливу запланованих робіт на довкілля, результати якої ми отримаємо орієнтовно у вересні поточного року. На будівництво свердловини з районного бюджету передбачено кошти понад 9 млн. грн, на будівництво самого водопроводу, за підтримки голови області Юлії Світличної, з обласного бюджету виділено близько 10 млн. грн. Також планується залучити до виконання інших видів робіт кошти ПАТ "Укргазвидобування", - поінформував Степан Масельський.   

   На сьогодні населення смт Андріївка забезпечується альтернативним джерелом питної води гарантованої якості. Також проводяться роботи по дезінфекції водогінних систем та розроблені заходи щодо дезінфекції вигребних ям. За інформацією відділу охорони здоров`я райдержадміністрації, за останні місяці нових випадків захворювання на вірусний гепатит А у смт Андріївка не зареєстровано.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь