line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Об’єкти житлового фонду та соціальної сфери у районі готують до опалювального сезону

rda panorama 1Питання підготовки об'єктів житлового фонду та соціальної сфери, опрацювали сьогодні в ході апаратної наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, що відбулась під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

 

  На сьогоднішній день відповідними службами району здійснюється перевірка теплових мереж закладів культури, освіти, охорони здоров’я та інших адміністративних будівель. Також проводиться перевірка системи опалення у багатоквартирних житлових будинках.

  Крім того, у ході наради присутніми опрацьовано питання ходу проведення робіт з модернізації системи теплопостачання у смт Донець. Останнім часом котельня у населеному пункті використовується лише на 25% – максимум 30% своєї потужності.

  З метою забезпечення сталого теплопостачання в населеному пункті, у ході чергової сесії районної ради було прийнято рішення здійснити переведення 28 будинків селища Донець на індивідуальне опалення та побудувати дві сучасні модульні котельні. Модернізація системи опалення у селищі буде здійснюватися поетапно протягом 2018-2019 років.

  Значну увагу під час засідання також було приділено питанням ремонту доріг комунальної власності, підготовки закладів освіти до 2018/2019 навчального року, поточного ремонту шкільних автобусів, здійснення організаційних заходів щодо впровадження пілотного проекту Уряду «пакунок малюка» у районі та інше.

  Підбиваючи підсумки наради, Степан Масельський дав низку доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації щодо вирішення нагальних питань у визначені терміни.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь