line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

До початку навчального року вже готові понад 1000 закладів освіти

thumb-newsSПро це повідомив заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев під час брифінгу 18 липня.

 

 

 

 

 

   «Завдячуючи підтримці голови ХОДА Юлії Світличної, на ремонтні роботи в закладах освіти нашої області виділено вже близько 400 мільйонів гривень - з бюджетів усіх рівнів. До кінця літа ця цифра значно зросте», - повідомив Анатолій Бабічев.

   За його інформацією, з 1602 закладів освіти області до нового 2018/2019-го навчального року підготовлені вже 1094 заклади. Серед них - загальноосвітні, позашкільні та дошкільні навчальні заклади. Ремонти в навчальних закладах тривають згідно з планом й будуть завершені 15 серпня.

   «Водночас триває підготовка до опалювального сезону. Проходять ремонтні роботи в котельнях, як газових так і альтернативних, а також системах теплозабезпечення та теплопостачання. Все йде за графіком, і підготовка до опалювального сезону повинна бути завершена до 15 вересня», - зауважив Анатолій Бабічев.

   Уже цієї осені для забезпечення регулярного підвезення учнів та педагогічних працівників сільської місцевості на маршрути вийдуть 14 нових шкільних автобусів, що закуплені шляхом спільного фінансування з обласного та районних бюджетів.

   «Цей рік стане особливим, адже стартує проект «Нова українська школа» - і не просто як пілотний проект по окремих школах, а всі першокласники та початкова школа будуть навчатися за новою концепцією. Це нове середовище, в якому діти зможуть дійсно комфортно навчатися. Тому область активно готується до початку нового навчального року»,- підкреслив заступник голови ХОДА

   У регіоні запланована низка заходів зі зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів. Зокрема, капітальний ремонт відкритих спортмайданчиків, оснащення 34-х навчальних кабінетів з природно-математичних дисциплін, забезпечення комп’ютерною технікою та мультимедійним обладнанням навчальних закладів 4 районів області та комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» тощо.

   «Триває робота зі створення у закладах загальної середньої освіти 15-ти ресурсних кімнат та 25-ти медіатек у 25 районах, 6 містах та 2-х об’єднаних територіальних громадах. Плануємо також придбання тренажерів, спортивного інвентарю для 13 районів та 5 об’єднаних територіальних громад, а також облаштування безперешкодним доступом для осіб з інвалідністю до будівель 3-х закладів інтернатного типу», - розповів заступник голови ХОДА.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь