line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Степана Масельського просили надати роз’яснення щодо порядку отримання талонів на пільговий проїзд

IMG 4350Сьогодні виїзний особистий прийом громадян у Петрівській сільській раді провів голова райдержадміністрації Степан Масельський.

 

 

 

 

  Так, голова райдержадміністрації отримав звернення від мешканця с. Петрівське з проханням надати роз’яснення щодо порядку отримання талонів на пільговий проїзд приміськими автобусними маршрутами загального користування. Степан Масельський надав роз’яснення з даного питання і наголосив, що талонна система діє лише для перевезення пасажирів пільгових категорій автобусними маршрутами у межах району та не розповсюджується на інші види транспорту.

  «Наразі перевезення пасажирів пільгових категорій автобусними маршрутами приміського сполучення здійснюється за талонною системою і не залежить від того, у який день тижня громадянин забажає використати свій талон. Таке рішення прийнято з метою поліпшення умов перевезення громадян та збереження права пасажирів на пільговий проїзд у межах району в будь-який день тижня. Талони на пільговий проїзд видаються в кількості 8 штук на місяць за зверненнями громадян до міської, селищної та сільської ради на підставі паспорту та документу, що підтверджує право на пільговий проїзд», - зазначив Степан Масельський.

  Під час виїзного особистого прийому громадян до керівника району звернулася місцева жителька з проханням надати роз’яснення щодо нових правил призначення субсидії. У помешканні громадянки прописаний повнолітній син, що мешкає та працює в іншому населеному пункті, однак, не сплачує єдиний соціальний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Згідно нових правил призначення субсидії, за таких умов право на компенсацію вартості комунальних послуг громадянам не надається.

  «На сьогоднішній день є чітка процедура нарахування субсидії згідно якої практично у кожного громадянина є можливість отримати компенсацію вартості комунальних послуг, якщо це передбачено Законом. Навіть якщо у складі домогосподарства є зареєстровані повнолітні особи, що мають неофіційні доходи, то за умови сплати протягом трьох місяців єдиного соціального внеску, громадяни мають право звернутися до управління соціального захисту населення щодо призначення житлової субсидії», - сказав голова райдержадміністрації.

  Також у ході виїзного особистого прийому громадян порушувалися питання освітлення вулиць, ремонту доріг,  та інше. Всі питання керівник району взяв на особистий контроль, відповіді на звернення громадян буде надано у визначені законодавством терміни.

IMG 4352IMG 4356IMG 4357


__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь