line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На робочій нараді у смт Донець опрацювали заходи щодо модернізації системи теплопостачання у селищі

IMG 4369Сьогодні голова райдержадміністрації Степан Масельський провів робочу нараду з питання переведення на індивідуальне опалення житлових будинків та об’єктів соціальної сфери смт Донець. Засідання відбулося за участю першого заступника голови райдержадміністрації Вячеслава Тищенка, Донецького селищного голови Віктора Ващенка та інших відповідальних осіб.

 

   Відкриваючи нараду, керівник району наголосив, що модернізація системи теплопостачання селища є одним з пріоритетних напрямків соціально-економічного розвитку Балаклійського району, тому важливо відповідні роботи виконати належним чином та у визначені терміни. 

   Як поінформував Донецький селищний голова Віктор Ващенко, на сьогоднішній день з мешканцями багатоквартирних житлових будинків проведено  роз’яснювальну роботу щодо технічного процесу відключення помешкань від мережі централізованого теплопостачання та переведення їх на індивідуальне опалення. 

   "У ході проведення неодноразових зустрічей з мешканцями селища, було проведено роз’яснювальну роботу щодо відключення багатоквартирних будинків від системи централізованого теплопостачання та переведення їх на індивідуальне опалення. Також Донецькою селищною радою укладено договори  на будівництво підсилюючого газопроводу низького тиску для забезпечення автономним опаленням житлових будинків  та комунально-побутових закладів в смт Донець, визначено замовника робіт з переведення житлових будинків на індивідуальне опалення", – сказав Віктор Ващенко.    

   За інформацією директора проектної організації ТОВ "Трест "Укргазкомунбуд" Джавада Ахмедова, модернізація системи тепло забезпечення селища буде здійснюватися у декілька етапів. Так, на першому етапі планується збудувати 2,5 км  підсилюючих газопроводів, виготовити проектно-кошторисні документації на реконструкцію систем газопостачання  99 багатоквартирних житлових будинків та провести відповідну експертизу.

   "Наразі проводиться реконструкція систем газопостачання у багатоквартирних житлових будинках. По двох будинках роботи виконані на 60,0 %, а у чотрьох будинках проводяться підготовчі роботи. Також фахівцями здійснено обстеження всіх ділянок будівництва підсилюючого газопроводу низького тиску для його прив’язки до місця будівництва, з метою забезпечення автономним опаленням житлових будинків  та комунально-побутових закладів селища", - повідомив Джавад Ахмедов.

   Також протягом року заплановано збудувати блочно-модульну котельню для опалення  Донецької загальноосвітньої школи № 1, виготовити проекту документацію на будівництво вбудованої газової котельні для опалення закладів соціальної сфери, провести реконструкцію систем газопостачання 28 житлових будинків та перевести їх на індивідуальне опалення. Всього на проведення робіт з модернізації системи теплопостачання селища Донець з районного бюджету виділено кошти  у сумі 16,8 млн. грн.  

   "Переведення селища Донець на систему індивідуального опалення - досить серйозне питання, яке потребує максимальної відповідальності та виконання робіт у визначені терміни. Особливої уваги потребують роботи з підготовки до будівництва сучасної модульної котельні на території школи, їх потрібно звершити до початку навчального року. Таким чином ми повинні чітко дотримуватися графіку, поступово рухатися у напрямку осучаснення системи теплопостачання у селищі та підвищення комфорту наших громадян", - резюмував Степан Масельський.

IMG 4366IMG 4371IMG 4372


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь