line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На селекторній нараді опрацювали питання стану дотримання вимог безпеки та здоров'я дітей під час оздоровлення та відпочинку у липні 2018 року

IMG 437819 липня голова райдержадміністрації Степан Масельський взяв участь у засіданні обласного штабу з питання стану дотримання вимог безпеки та здоров'я дітей під час оздоровлення та відпочинку у липні 2018 року. Селекторна нарада відбулася під керівництвом заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева.

 

  На початку наради Анатолій Бабічев наголосив, що проведення та організація літнього відпочинку дітей в літніх таборах області має проходити на належному рівні.

  "Я хочу ще раз наголосити, що на кожного керівника району та міста області покладено персональну відповідальність за здоров'я наших дітей та за проведення оздоровлення та відпочинку дітей у відповідних закладах на належному рівні", - сказав заступник голови ХОДА.  

  За інформацією відділу молоді та спорту райдержадміністрації, оздоровлення та відпочинок дітей у Балаклійському районі здійснюється на базі двох літніх таборів, а саме ПДЗОВ "Олімпія", де протягом ІІ зміни оздоровлюється 325 дітей, та дитячий заклад санаторного типу на базі санаторію-профілакторію "Факел", де на відпочинку знаходиться 146 дітей.

  З метою якісного оздоровлення та відпочинку дітей у літніх таборах перед відкриттям було проведено дератизацію приміщень та хлорування води. У закладах оздоровлення та відпочинку систематично здійснюється контроль за організацією та якістю харчування, виконуються вимоги санітарного законодавства та безпеки праці.

  Також перед початком кожної оздоровчої зміни, міжвідомчими комісіями здійснюється перевірка закладів оздоровлення та відпочинку незалежно від форми власності та їх підпорядкування. Загалом стан закладів оздоровлення та відпочинку фахівцями оцінюється як задовільний, всі приписи, за умови їх винесення, виконуються вчасно та у повному обсязі.    

  "На базі літніх таборів у районі відпочивають діти не лише з Балаклійщини, але й з різних куточків області, тому ми повинні усвідомлювати наскільки розширилися і межі нашої відповідальності. Літо – найулюбленіша пора дітлахів, час оздоровлення та дозвілля, і наше завдання - дбати про те, щоб відпочинок для дітей був корисним і, найголовніше, безпечним", - підсумував Степан Масельський.

IMG 4379IMG 4381IMG 4384
 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь