line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У Балаклійському НВК відкрито новий спортивний майданчик та сучасний спортивний комплекс

IMG 4391Сьогодні голова районної державної адміністрації Степан Масельський взяв участь в урочистій церемонії відкриття нового спортивного майданчику на базі Балаклійського навчально-виховного комплексу, що знаходиться у селищі Лагері.

 

 

Для мешканців одного з найбільш заселених мікрорайонів нашого міста, це дійсно визначна подія, адже відтепер    вихованці НВК і всі бажаючі матимуть змогу займатися спортом на спеціально обладнаному для цього майданчику.

«Мені надзвичайно приємно сьогодні бути присутнім на відкритті ще одного спортивного майданчику на базі навчально-виховного комплексу. На початку літа ми відкрили аналогічний майданчик на базі Балаклійської ЗОШ № 1 і   мешканці міста вже встигли відчути наскільки майданчик такого формату зручний для занять спортом. Тому, я сподіваюся, що вихованці Балаклійського НВК розпочнуть новий навчальний рік здоровими та спортивними», - сказав Степан Масельський. 

Новий багатофункціональний  майданчик із синтетичним покриттям збудовано за кошти районного бюджету у сумі близько 1,2 млн. грн., загальна площа майданчику 648 м2 (36 м х 18м). 

Екологічне покриття із гумової крихти є травмобезпечним придатним до тривалого використання матеріалом, що дозволить використовувати площу майданчику для занять баскетболом, футболом та волейболом. 

Поряд зі спортивним майданчиком облаштовано ще одну спортивну зону - комплекс з тренажерним обладнанням. Спортивний комплекс налічує у собі тренажери практично для всіх груп м’язів та призначений для використання як новачками, так і професійними спортсменами. 

Новий спортивний комплекс з тренажерним обладнанням збудовано за кошти обласного бюджету у сумі біля 185 тис. грн. 

« Завдяки надійній підтримці з боку голови області Юлії Світличної, ми маємо можливість створювати належні умови для розвитку спортивного життя у районі. Спорт визначено одним із пріоритетних напрямків розвитку Харківської області і ми спільними зусиллями впевнено рухаємося у даному напрямку. Наша мета - зробити спорт доступним для мешканців кожного населеного пункту Балаклійщини», - резюмував Степан Масельський. 

IMG 4418IMG 4406IMG 4394IMG 4431IMG 4438IMG 4395
 


__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь