line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У регіоні продовжують приводити до ладу дороги місцевого значення

a2d2Про це повідомив директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко.

 

 

 

 

 

  «У Харківській області продовжуються роботи з поточного та експлуатаційного утримання місцевих доріг. На даний час ведуться роботи у 8 районах області по об’єктах поточного ремонту. Весь тиждень були дощі. За таких погодних умов підрядники виконують роботи з підготовки основи покриття, фрезерування, заміни та встановлення дорожніх знаків та бар’єрного огородження. Роботи з поточного  ремонту ведуться за графіком, тендерні процедури оголошені. З 79 об’єктів на 67-ми уже визначений переможець», - розповів Ігор Турченко.

  По об’єктах експлуатаційного утримання бригади працюють у кожному районі області.

  «Зважаючи на погодні умови, біля шкіл, дитячих садків, амбулаторій виконуються роботи з нанесення дорожньої розмітки, коли це можливо, встановлення знаків та підготовки бар’єрного огородження», - повідомив Ігор Турченко.

  Наразі роботи з поточного середнього ремонту ведуться на а/д «Нова Іванівка – Орілька» на Чернявщину (Лозівський район) – бригади займаються влаштуванням верхнього шару покриття.

  Виконані роботи на 11 об’єктах поточного ремонту: а/д «Богодухів – Павлівка – Гути» Богодухівського району; а/д «Під’їзд до села Руська Лозова Дергачівського району»; а/д «Під’їзд до села Зелений Колодязь Чугуївського району»; а/д «Під’їзд до села Козачі Майдани Кегичівського району»; а/д «Борівське – Волоська Балаклія» Шевченківського району; а/д «Шевченкове – Мостове – Великі Хутори» Шевченківського району; а/д «Об’їзд смт Шевченкового» Шевченківського району; а/д «Кегичівка – Крутоярівка» Кегичівського району; а/д «Під’їзд до села Мала Рогань Харківського району»; а/д «Валки - Пархомівка» (Валківський район); а/д «Слабунівка – Теплянка – Крючки» (Балаклійський район).

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь