line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Перший виїзний прийом громадян з надання адміністративних послуг

image preview19 липня 2018 року був проведений перший виїзний прийом громадян з надання адміністративних послуг в приміщенні Савинської селищної ради. В подальшому планується здійснювати щотижневі виїзні прийоми громадян району з надання адміністративних послуг  згідно з затвердженим графіком.

  В Центрах надання адміністративних послуг здійснюється перший контакт мешканців з владою.  Тому, від того яким чином будуть надаватись ці послуги, як швидко та легко людина може їх отримати залежить  відношення мешканців до керівництва громади та до влади в цілому. В багатьох громадах це розуміють та намагаються використати найбільш ефективні та зручні форми надання якісних послуг.

  21 червня 2018 у м. Дніпро від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, що діє за дорученням уряду Німеччини Балаклійським ЦНАПом було отримано мобільний кейс, який містить ноутбук, кольоровий принтер, сканер, портативний зчитувач ID карток для перевірки особи людини, камеру для відеофіксації процесу обслуговування клієнтів та модем для доступу до мережі Інтернет. 

  З метою забезпечення доступності надання адміністративних послуг через ЦНАП  для громадян, які проживають у віддалених населених пунктах Балаклійського району,   за допомогою цього мобільного офісу запроваджено пілотний проект створення віддаленого робочого місця адміністратора ЦНАП при Балаклійській районній державній адміністрації для мешканців Савинської селищної ради, де громадяни зможуть отримати найбільш популярні послуги з реєстрації прав на нерухоме майно,  земельних питань    та вклеювання фотографії в паспорт. Крім того, оплату за надання адміністративних послуг можна здійснити безпосередньо у адміністратора через банківський термінал.

       

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь