line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Переведення смт Донець на індивідуальне опалення, покос узбіччя автошляхів та ремонт доріг

rdaТакі та інші питання розглянули керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району у ході апаратної наради під керівництвом  голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

 

 

 

  Так, під час наради значну увагу було приділено питанню переведення смт Донець на систему індивідуального опалення. Наразі у селищі тривають підготовчі роботи до побудови сучасної модульної котельні, реконструкції системи газопостачання у багатоквартирних житлових будинках та переведення їх на систему індивідуального опалення. Розглядаючи дане питання керівник району наголосив на необхідності дотримання чіткого алгоритму дій та виконання робіт згідно затвердженого графіку. 

  Також присутніми було детально опрацьовано питання покосу узбіччя від  карантинних бур’янів. Під час наради розглянуто хід боротьби зі шкідливою рослинністю на території узбіччя доріг, сільськогосподарських угідь та інших територіях. 

  За результатами розгляду порушених питань голова районної державної адміністрації Степан Масельський дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь