line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Телекомунікаційні мережі у будинках розміщуватимуться за стандартами ЄС

0cf3Уряд затвердив єдині правила розміщення телекомунікаційних мереж та доступу провайдерів до інфраструктури будинків.

 

 

 

 

  Ухвалені рішення  спрямовані на імплементацію Директиви 2002/19/ЄС про доступ до електронних комунікаційних мереж та пов’язаного оснащення. Це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідних урядових постанов.

  «Ми наводимо лад у розміщенні  телекомунікаційних мереж у будинках (як у вже збудованих, так і новому будівництві) за  стандартами ЄС. Встановлюємо прозорі правила взаємодії власника та провайдера, дерегулюємо умови доступу провайдерів до споживача», - зазначив Геннадій Зубко.

  За його словами, це стосується розміщення, модернізації, експлуатаційного та технічного обслуговування засобів телекомунікації та порядку взаємодії власника інфраструктури об’єкта будівництва і замовника доступу (провайдерів).

  Зокрема, визначається порядок звернення замовника до власника інфраструктури щодо отримання доступу до інфраструктури будинкової розподільної мережі (БРМ), строк розроблення та видачі технічних умов з доступу, порядок розроблення і погодження проектної документації, строки укладення договору та умови його розірвання, порядок та умови припинення користування елементами інфраструктури БРМ, демонтажу технічних засобів телекомунікації, розміщених без укладання договору з доступу до інфраструктури БРМ тощо.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь