line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У МОН відповідають на найпоширеніші питання вступників

44abВступники створили вже понад 157 тис. електронних кабінетів – наразі через них подано майже 780 тис. електронних заяв.

 

 

 

 

  Такі дані надає ДП «Інфоресурс», технічний адміністратор бази, через яку відбувається реєстрація електронних кабінетів вступників.

  За три тижні вступної кампанії на «гарячі лінії» МОН та Інфоресурсу надійшло  38 тис. дзвінків, а на скриньки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – майже  42,4 тис. листів. Всі звернення вступників опрацьовуються в оперативному режимі, запевняють у міністерстві.

  Питання здебільшого стосуються реєстрації електронних кабінетів та подання через них заяв, вибору пріоритетів, формування рейтингового списку, використання сільського коефіцієнта, пільг тощо.

  Серед найпоширеніших звернень – після подання електронних заяв вступник виявив, що завантажив у кабінет неправильні файли замість свого фото або скан-копії додатку до атестата. В такому випадку – після подання першої заяви –  вступник не може самостійно змінити цю інформацію в кабінеті. Тому йому треба звернутися до приймальної комісії кожного вишу, куди він подав заяви, та надіслати правильні копії документів на вказану закладом адресу.

  Ще одне запитання від вступників: «я вказав у кабінеті один середній бал атестата, однак в рейтингу на сайті у мене відбивається інший середній бал». Це зазвичай пов’язано з тим, що вступник неправильно розрахував свій середній бал атестата. І приймальна комісія вишу, куди він подав першу заяву, виявила цю помилку та перерахувала середній бал. У цьому разі вступнику треба ще раз уважно, за правильною методикою обчислити свій середній бал, і якщо він все ж не згоден з перерахунком приймальної комісії, то має напряму звернутися до неї.

  Трапляється також, що вступник не може знайти потрібну йому конкурсну пропозицію. Типовими причинами цього може бути:

  - заклад освіти не створив таку конкурсну пропозицію. Перегляньте інформацію на сайті вишу або зверніться до приймальної комісії для уточнення інформації.

  - Під час пошуку пропозиції вступник неправильно вказав освітній ступінь. Наприклад, якщо ви вступаєте на базі 11 класів на спеціальності медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування, то треба обирати ОС «Магістр», а не «Бакалавр».

  - На ОКР «Молодший спеціаліст» можливо подати заяви через електронний кабінет лише на денну форму навчання.

  Нагадуємо, що у вступників залишається ще 3 дні, щоб зареєструвати електронні кабінети – до 18-ї години 25 липня, та 4 дні, щоб подати заяви, – до 18-ї години 26 липня.

  Докладна інструкція щодо реєстрації кабінету та подання заяв розміщена на сайті МОН, також вступники можуть переглянути відеоінструкцію.

  Раніше директор ДП «Інфоресурс» Оксана Бєлік відзначила, що вступникам, які подали заяви до вишів через електронні кабінети, потрібно обов’язково відстежувати статус таких заяв.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь