line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Степана Масельського просили сприяти у вирішенні питання встановлення теплових лічильників у об’єктах житлового фонду

IMG 4498Голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів особистий прийом громадян. До керівника району зверталися громадяни з м. Балаклія та інших населених пунктів району.

 

 

 

  Так, до голови районної державної адміністрації звернулася мешканка міста Балаклія з проханням сприяти у вирішенні питання установки теплового лічильника у багатоквартирному житловому будинку. Заявниця повідомила, що термін експлуатації приладу обліку теплової енергії у багатоквартирному житловому будинку добігає кінця, тому виникла потреба у заміні приладу.

  "Наразі у районі триває робота зі встановлення та заміни приладів обліку теплової енергії у багатоквартирних житлових будинках та об'єктах соціальної сфери. У першу чергу увагу приділимо будинкам, де теплові лічильники відсутні, потім буде здійснено заміну приладів обліку теплової енергії на нові сучасні у тих об’єктах, де у цьому є потреба. До кінця наступного року заплановано виконати роботи у повному обсязі", - зауважив керівник району.

  Керівник району пообіцяв досконально вивчити ситуацію у визначені терміни та знайти вірне рішення.IMG 4499

  Також у ході особистого прийому було розглянуто звернення мешканки с. Протопопівка з приводу проведення капітального ремонту покрівлі багатоквартирного житлового будинку.

  Усі питання, що були порушені у ході особистого прийому, Степан Масельський пообіцяв вивчити й надати громадянам допомогу в межах повноважень районної державної адміністрації та відповідно до законодавства України.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь