line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Намолот понад 100 тисяч тонн зерна урожаю 2018 року, знищення карантинних бур’янів та правила поведінки на водних об’єктах

rdaТакі питання були опрацьовані керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району та відповідальними особами під час апаратної наради 30 липня. Захід відбувся під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

 

 

 

   Разом із налагодженням погодних умов у районі продовжується жнивна кампанія, в ході якої хліборобами Балаклійщини намолочено перші в області 100 тисяч тонн зерна урожаю 2018 року. Однак у зв’язку з підвищенням температури повітря та низьким рівнем опадів, підвищується ризик виникнення пожежі в природних екосистемах та сільськогосподарських угіддях. Таким чином у ході апаратної наради керівник району дав доручення відповідальним особам вжити заходів щодо попередження пожеж на полях району, де наразі тривають жнива, лісових масивах та на узбіччях автошляхів.

   Також серед актуальних було питання дотримання населенням правил поведінки під час відпочинку на водних об’єктах. Нажаль, через нехтування правилами безпеки на водних об’єктах у районі траплялися випадки загибелі та травмування людей, тому голова районної державної адміністрації наголосив на необхідності висвітлення у засобах масової інформації про правила поводження біля водоймищ та надання першої допомоги постраждалим до приїзду швидкої допомоги. Також Степан Масельський дав доручення відповідним органам провести профілактичні бесіди щодо безпеки відпочинку на березі річок та озер.

   Зокрема у ході наради значну увагу було приділено знищенню карантинних бур’янів шляхом покосу узбіч, ремонту доріг, реалізації Урядової програми «Доступні ліки» та інше.

Підбиваючи підсумки наради, керівник району дав відповідальним особам  доручення, а їх виконання взяв на особистий контроль. 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь