line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Резервісти та військовозобов’язані оперативного резерву другої черги пройдуть навчання з тероборони

IMG 4544Питання формування бригади територіальної оборони опрацювали керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, керівники органів місцевого самоврядування та інші відповідальні особи у ході семінару наради, що відбулася 31 липня під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

 

   Відкриваючи нараду, керівник району наголосив, що формування в області бригади територіальної оборони потребує відповідальності та належної організації на всіх рівнях.

IMG 4543    " У зв'язку з непростою ситуацією в нашій державі, ми повинні постійно тримати на контролі питання миру та безпеки громадян у межах нашого району. Тому необхідно з усією відповідальністю підійти до питання комплектування бригади територіальної оборони та надати громадянам роз’яснення щодо призначення відповідних формувань", - наголосив керівник району.

   Як повідомив військовий комісар Балаклійського районного військового комісаріату Олег Логвиненко, для формування бригади територіальної оборони відповідно до штатної чисельності буде призвано військовозобов’язаних оперативного резерву другої черги, тобто громадян віком до 60 років, придатних (обмежено придатних) за станом здоров'я, які не залучаються з різних причин на доукомплектування бойових частин.IMG 4542

   "Військовозобов’язані, що пройдуть навчальні збори, до комплектування бойових військових частин залучатися не будуть, навіть під час можливого оголошення мобілізації, а будуть проходити військову службу лише в підрозділах територіальної оборони. Тобто до служби у Операції об’єднаних сил залучатися не будуть", - підкреслив Олег Логвиненко.

   У ході навчань управлінням бригади територіальної охорони та її окремими батальйонами територіальної оборони будуть проводитися заняття з бойової підготовки ( вогнева, інженерна, тактична, військово-медична) у місцях їх формування та розміщення. Зокрема, під час занять з бойової підготовки будуть проведені стрільби зі штатної стрілецької зброї.

   Навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними оперативного резерву другої черги буде проведено з 28 серпня по 06 вересня 2018 року та триватимуть 10 діб.

   На час проведення зборів резервісти будуть забезпечені безкоштовним медичним обслуговуванням, якісним харчуванням та речовим майном, їм також буде забезпечений соціальний пакет та здійснені фінансові виплати, згідно чинного законодавства.

   Основу бригади складатимуть управління бригади та 6 окремих батальйонів територіальної оброни. Всього в області заплановано призвати близько 4 тисяч військовозобов’язаних, з яких близько 500 – офіцери запасу. Після завершення навчання, кращим військовозобов’язаним буде присвоєно чергові військові звання.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь