line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Визначено заходи запобігання нещасним випадкам на водоймах

IMG 4555Аналіз причин загибелі людей на водних обєктах та заходи щодо запобігання нещасних випадків опрацювали сьогодні у ході семінару - наради під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського. Захід відбувся за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району, керівників органів місцевого самоврядування та відповідальних осіб району.

 

    " У зв'язку з аномально спекотним літом, ми повинні враховувати, що більшість часу громадяни, особливо молодь, будуть проводити на відпочинку біля водоймищ. Але разом з тим збільшується ризик травмування чи загибелі людей на водних обєктах, тому ми повинні вкотре перевірити місця масового відпочинку людей на відповідність умов безпеки та провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо наслідків купання у непристосованих для цього місцях", - зазначив голова району.

    За інформацією завідувача сектору цивільного захисту районної державної адміністрації Олександра Козінченка, з початку літнього сезону на водоймах Балаклійського району загинуло 8 осіб, вікова категорія яких складає від 23 до 81 року.

   "Нажаль сьогодні маємо досить сумну статистику загибелі людей під час відпочинку на водних об'єктах. Протягом купального сезону 2018 року нещасні випадки зафіксовано на території Балаклійської міської ради, Савинської селищної ради, а також Гусарівської, Протопопівської, Міловської та Чепільської сільських рад. Основними причинами нещасних випадків є стан здоров'я потерпілих, купання в нетверезому стані в невизначених місцях та нехтування правилами поведінки на воді", - поінформував Олександр Козінченко.

    Також він повідомив, що на території району визначено три місця масового відпочинку населення на воді, де відповідними службами обстежено підводну частину акваторії дна пляжу та передбачено надання медичними працівниками допомоги потерпілим, а саме: міський пляж – прибережна смуга річки Ляхівка в районі вулиці Залиманської, дитячий пляж і районі вулиці Н. Садова та пляж позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Олімпія". Купальний сезон розпочався 01.06.2018 року та триватиме до 31.08.2018 року.

   З метою попередження нещасних випадків на водних об'єктах з населенням продовжується інформаційно - роз'яснювальна робота про заборону купання в невизначених місцях та встановлено попереджувальні знаки. Також у районній газеті на місцевому радіомовленні постійно здійснюється інформування громадян щодо нещасних випадків на водних обєктах та шляхів їх запобігання. У навчальних закладах району поновлено інформаційні куточки про заходи безпеки на воді та правилами надання першої допомоги потерпілим.

   Питання запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об'єктах району та проведення попереджувальної роботи знаходиться на контролі районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь