line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Ремонт доріг комунальної власності, підготовка до осінньо-зимового періоду та відзначення Дня незалежності України

IMG 4547Такі та інші питання були опрацьовані у ході семінару-наради 31 липня під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського. Засідання відбулося за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району, відповідальних осіб та керівників органів місцевого самоврядування.

 

   Значну увагу під час наради було приділено питанням виконання бюджету району у ІІ півріччі поточного року та організації заходів святкування у Балаклійському районі 27 - річниці незалежності України, Дня Державного Прапора України, 95 – річниці утворення Балаклійського району та 355 - річниці заснування міста Балаклія.

   "В умовах фінансової децентралізації ми маємо значний фінансовий ресурс, щоб відсвяткувати на належному рівні визначні свята як для нашої держави, так і для Балаклійського району. Окрім вирішення поточних питань, наше завдання полягає у збережені та примноженні традицій і звичаїв як Балаклійщини, так і України в цілому", - наголосив на початку наради Степан Масельський.

   Також у ході засідання присутні розглянули питання ремонту доріг комунальної власності у районі.

   "Сьогодні ми маємо надійну підтримку з боку голови області Юлії Світличної та фінансове забезпечення з боку держави задля того, щоб вирішити нагальні питання у межах нашої територіальної громади. Найголовніше завдання для нас – це покращення стану доріг у районі, їх ремонт та належне утримання. На сьогодні вже виконано суцільний поточний ремонт місцевих доріг в селах Борщівка та Теплянка, однак попереду ще багато роботи", - сказав керівник району.

 IMG 4548 Як повідомив начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури Олександр Ситнік, у поточному році за рахунок коштів місцевих бюджетів заплановано виконати ремонт комунальних доріг у населених пунктах району на загальну суму майже 19 млн. грн.

   "На сьогоднішній день виконано ремонт доріг на суму близько 9,6 млн. грн. У повному обсязі заплановані ремонтні роботи доріг комунальної власності виконані у Андріївській та Савинській селищних радах, також проведено 100% ремонт доріг на території Вербівської, Веселівської, Вишнівської, Гусарівської, Міловської, Пришибської, Шевелівської та Чепільської сільської ради. Разом з тим продовжуються ремонтні роботи на дорогах в інших сільських радах ", - повідомив Олександр Ситнік.

   Зокрема на ремонт доріг комунальної власності у населених пунктах району з державного бюджету виділено субвенцію на загальну суму близько 6,6 млн. грн.. За рахунок цих коштів буде виконано капітальні ремонти доріг на суму 5,5 млн. грн. та поточні ремонти на суму 1,1 млн. гр. Наразі органами місцевого самоврядування проводиться відповідна робота щодо освоєння субвенції з державного бюджету.

   Також він повідомив, що на сьогоднішній день відповідними службами у районі проводиться робота з облаштування об'єктів соціальної сфери засобами дистанційної передачі даних комерційних вузлів обліку газу. Роботи планують виконати у повному обсязі протягом 2018 -2019 року.

IMG 4551IMG 4553IMG 4546 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь