line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Продовжуються роботи на дорозі Чугуїв - Мілове

msloveДорожники облаштовують покриття перед м. Куп’янськом.

 

 

 

 

 

   За інформацією начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Євгена Зражевця, була невелика затримка на ділянці дороги біля с. Коробочкиного.

   «Міст, який знаходиться на в’їзді у населений пункт Коробочкине, був в аварійному стані. Завдяки оперативному рішенню голови ХОДА Юлії Світличної, ми разом з підрозділами ДСНС та іншими службами оперативно провели усі наради і зараз активними темпами відновлюємо міст, - сказав Євген Зражевець. - Найближчим часом 10-кілометрова ділянка буде у твердому покритті. Це найбільш проблемна частина дороги - від так званого «куп’янського повороту» до самого міста Куп’янськ. Потім наші роботи будуть зосереджені за містом Куп’янськ. Буде відновлено рух на 5-кілометровій ділянці. Сьогодні ми працюємо над завершенням проектних робіт та експертизою». 

   Також, за інформацією Євгена Зражевця, в рамках ремонтних робіт на а/д «Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта» облаштована дорога по м. Мерефі. Дорожники беруться до нанесення дорожньої розмітки.  

   «Також підвищена увага - до дороги Харків - Зміїв - Балаклія - Горохуватка. Підрядник буде укладати верхні шари асфальтобетону. Ця дорога надзвичайно перевантажена і надзвичайно інтенсивна. Перш за все, почнемо з ділянок по населених пунктах Безлюдівка, Васищеве, Тернівка», - сказав Євген Зражевець.

   На дорозі Харків - Вовчанськ залишилося облаштувати асфальтобетоном 1 км 200 м на в’їзді у населений пункт. На тих ділянках, які вже були зроблені, найближчим часом буде нанесена дорожня розмітка.

   На дорозі Київ - Харків - Довжанський завершується укладання вирівнювального шару. Уже взялися до нанесення дорожньої розмітки.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь