line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Борщівка відзначила своє 200-річчя

066Щиро, тепло, по-родинному відзначили мешканці Борщівки 200-річчя свого села. Свято відбулося у суботу 4 серпня у приміщенні сільського клубу. 

 

 

 

 

    Привітати борщівців з Днем народження села завітали голова районної державної адміністрації Степан Масельський, депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький та інші почесні гості. 

042    « 200 років - це досить визначна дата. За цей період село пережило багато подій, зазнало змін, відчуло на собі руку  не одного керівника, але найголовніше, що залишається без змін - це місцеві жителі. Адже саме завдяки вашій ініціативі, розумінню та наполегливості ми можемо не тільки зберігати те, що маємо, але й розвивати село, робити його привабливим та комфортним для життя», - сказав Степан Масельський. 

   У своїй промові керівник району наголосив, що разом із впровадженням Президентом України реформи децентралізації, у місцевих бюджетів з’явився значний фінансовий ресурс, що спрямовується на розвиток теритоіальної громади. 

    « Сьогодні ми маємо розуміння та значну фінансову підтримку з боку голови області Юлії Світличної та Харківської обласної державної адмінітстрації. І завдяки цьому вулиці села освітлені сучасними LED ліхтарями, мешканці можуть отримати якісні медичні послуги у оновленому ФАПі, гостей свята радо зустрічає відремонтований клуб, а вздовж села простягаються перші кілометри відремонтованої дороги. Все це зроблено за кошти обласного та районного бюджетів, і це лише перші кроки до сучасної розвиненої  інфраструктури у кожному населеному пункті нашого району», - підкреслив керівник району. 

   Свої вітання мешканцям села висловив депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький. Після чого, за вагомий внесок у розвиток територіальної громади, почесні гості відзначили подяками та цінними подарунками кращих жителів с. Борщівка. 

    Продовжилося свято урочистим концертом. У центрі села для малечі працювали дитячі атракціони та свято морозива від депутата Харківської обвлсної ради Анатолія Русецького. Також гостей свята розважав чудовими мелодіями духовий оркестр, що прибув із смт Солоніцівка Дерачівського району. 

003005027031036076
 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь