line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У с. Крючки відкрито сучасний ФАП

0101Сучасний фельдшерсько-акушерський пункт у с. Крючки відкрито принагідно до Дня села 4 серпня. Участь в урочистому відкритті медичного закладу взяв голова районної державної адміністрації Степан Масельський, депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький та інші почесні гості. 

 

 

    « Сьогодні ми святкуємо не тільки День народження села, але й відкриття нового сучасного ФАПу в с. Крючки. Разом із впровадженням Президентом України Петром Порошенком низки реформ, з яких реформа децентралізації влади та розвитку медицини у сільській місцевості, ми маємо змогу не лише будувати медичні заклади у селах, але й облаштовувати їх сучасною оргтехнікою, швидкісним інтернетом та всім необхідним для надання якісних медичних послуг, - звернувся до присутніх Степан Масельський. - Я сподіваюся, що робота фельдшерсько-акушерського пункту значно покращить рівень здоров`я місцевих жителів та забезпечить можливість отримати належну допомогу лікаря у разі необхідності.»021

    Фельдшерсько-акушерський пункт у с. Крючки має окрему будівлю. У 2017 році здійснено капітальний ремонт будівлі ФАПу з установкою електричного опалення у приміщенні, на виконання якого Веселівською сільською радою витрачено  близько 638 тис. грн. 

    У медичному закладі оновлено медичне обладнання, офісні та медичні меблі, придбано ноутбук та багатофункціональний пристрій. 

   У 2018 році для проведення поточного ремонту приміщень ФАПу виділено близько 200 тис. грн.,  з них 100 тис. грн. – допомога районного бюджету.  На сьогоднішній день у ФАПі здійснено заміну  внутрішніх дверних блоків, лінолеуму, шпалер, встановлено сучасне енергозберігаюче освітлення кабінетів та допоміжних приміщень. 

   « Ми маємо повне порозуміння з головою області Юлією Світличною та з Харківською обласною державною адміністрацією, а тому можемо впевнено будувати плани щодо розвитку територіальної громади та працювати над їх реалізацією. Я впевнений, що сьогодні ми крок за кроком закладаємо надійну основу для полальшого розвитку кожного населеного пункту нашого району», - підкреслив Степан Масельський. 

    Продовжилося свято урочистим концертом та відзначенням почесними гостями кращих представників територіальної гррмомади. Для дітей впродовж дня працювали розважальні атракціони та свято морозива від депутата Харківсьої обласної ради Анатолія Русецького. 

045020026017028


 

 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь