line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Ремонт доріг та підготовка роботи обєктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період

rda panorama 1Питання ремонту доріг та підготовки об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період опрацювали керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району під час апаратної наради 6 серпня.

 

 

    Засідання відбулося під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

    Так, особливу увагу було приділено проведенню ремонту доріг у районі. Наразі відповідними службами здійснюється ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення за рахунок коштів обласного дорожнього фонду. На сьогодні вже виконано суцільний поточний ремонт місцевих доріг в селах Борщівка та Теплянка.

    Ремонтні роботи розпочато на ділянці автодороги «Нурове-Гусарівка» в с. Гусарівка, на ділянці автодороги «Андріївка-Курган-Мілова» по вул. Мічуріна в смт Донець та інших населених пунктах району. Загалом на поточний ремонт доріг місцевого значеня району з обласного дорожнього виділено близько 15,2 млн. грн.

    Степан Масельський наголосив на необхідності виконання ремонтних робіт у визначені терміни та контролю забезпечення належної якості дорожнього покриття.

    У ході наради розглянуто питання підготовки об'єктів соціальної сфери до роботи у осінньо-зимовий період. Наразі проводиться робота з облаштування закладів освіти, культури, спорту та охорони здоров'я засобами дистанційної передачі даних комерційних вузлів обліку газу. Роботи планують виконати у повному обсязі протягом 2018 -2019 року.

    Також присутніми були опрацьовані питання формування бригади територіальної оборони в області, стану проведення розрахунків за оренду земельних паїв у районі, підготовки до проведення святкових заходів з нагоди Дня будівельника та інше.

    Підбиваючи підсумки наради, голова районної державної адміністрації дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, а їх виконання взяв на особистий контроль.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь