line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У І півріччі 2018 року в окремих районах Харківщини знизився ріст злочинності

1Днями голова районної державної адміністрації Степан Масельський взяв участь у координаційній нараді з керівниками правоохоронних органів Лозівського, Балаклійського, Барвінківського та Близнюківського районів, що відбулася у м. Лозова.

 

 

 

    Зустріч відбулася під головуванням керівника Лозівської місцевої прокуратури Харківської області Ігора Білодіда. 

   Провідною темою наради був стан запобігання і протидії злочинності та корупції правоохоронними органами Лозівського, Балаклійського, Барвінківського та Близнюківського районів у першому півріччі 2018 року. 

   За підсумками першого півріччя в окремих регіонах Харківської області значно знизився ріст злочинності, однак є райони, де кількість кримінальних правопорушень невпинно зростає. Таким чином керівництво місцевої прокуратури наголосило га необхідності  активізувати роботу відповідних органів щодо викриття злочинів у бюджетній сфері, протидії незаконному обігу підакцизних товарів, у тому числі продажу алкогольних напоїв неповнолітнім, злочинів у сфері природоохоронної діяльності, боротьби з корупційними проявами та незаконним обігом зброї.

    З метою забезпечення здійснення додаткових заходів боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень,  в Балаклійському районі діє Комплексна програма профілактики правопорушень в Балаклійському районі на 2016-2020 роки. 

    У межах дії Програми з районного бюджету кошти виділяються на паливно-мастильні матеріали та покращення матеріально-технічної бази. Зокрема забезпечується технічне обслуговування, придбання автошин та  розхідних матеріалів для ремонту автомобільної техніки патрульної поліції,  придбання спортивного інвентарю, комп'ютерної та оргтехніки для Балаклійського відділу поліції ГУ Національної поліції в Харківській області. Районною владою приділяється значна увага безпеці та миру в межах нашої територіальної громади, тому активна співпраця з правоохоронними органами продовжується. 

342


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь