line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Питання посилення заходів по пожежонебезпечній ситуації в районі, ремонту доріг розглянуті під час апаратної наради 13 серпня

rda panorama 1Засідання відбулося під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

 

 

 

 

 

  Так, особливу увагу було приділено пожежонебезпечній ситуації в районі. У зв’язку з підвищенням температури повітря та низьким рівнем опадів, підвищується ризик виникнення пожежі в природних екосистемах та сільськогосподарських угіддях. Таким чином у ході апаратної наради керівник району дав доручення відповідальним особам вжити заходів щодо попередження пожеж у лісових масивах, на узбіччях автошляхів та недопущення  спалювання сухої трави  мешканцями приватних домоволодінь.

  Також було розглянуто питання проведення ремонту доріг у районі. Наразі відповідними службами здійснюється ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення за рахунок коштів обласного дорожнього фонду. Загалом на поточний ремонт доріг місцевого значення району з обласного дорожнього виділено близько 15,2 млн. грн.

  Степан Масельський наголосив на необхідності виконання ремонтних робіт у визначені терміни та контролю забезпечення належної якості дорожнього покриття.

  Також присутніми були опрацьовані питання стану проведення розрахунків за оренду земельних паїв у районі, підготовки об'єктів соціальної сфери до роботи у осінньо-зимовий період,  підготовки до проведення святкових заходів з нагоди Дня незалежності та інше.

Підбиваючи підсумки наради, голова районної державної адміністрації дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, а їх виконання взяв на особистий контроль.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < лютого 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь