Статті

15 серпня голова райдержадміністрації Степан Масельський провів виїзний особистий прийом громадян у с. Нова Гусарівка

IMG 508815 серпня голова райдержадміністрації Степан Масельський провів виїзний  особистий прийом громадян  у с. Нова Гусарівка за участю сільського голови В’ячеслава Кононова.

 

 

 

  Так, до Степана Івановича звернувся мешканець с. Нова Гусарівка з проханням сприяти здійсненню капітального ремонту автодороги загального користування (відрізок до с. Байрак). Стан проїжджої частини дороги на цій ділянці  потребує проведення капітального ремонту. Голова району повідомив, що дане питання знаходиться на його контролі.

  "Ремонт доріг – один з пріоритетних напрямків соціально-економічного розвитку району. Адже якісне дорожнє покриття дозволить розширити межі співпраці для існуючих підприємств та значно поліпшить стан інфраструктури району в цілому. Це стосується доріг не лише районного, але й місцевого значення. На сьогоднішній день відповідні служби розглядають питання капітального ремонту зазначеної ділянки дороги, тому дане питання планується вирішити у найкоротші терміни», - підкреслив Степан Масельський.

  Також, у ході особистого прийому до голови  райдержадміністрації зверталися мешканці з проханням сприяти у вирішенні  питань розірвання договору надання земельних ділянок (паїв), забезпечення водопостачання мешканців с. Нова Гусарівка та інші.

 Всі звернення були детально розглянуті під час особистого прийому, а результати їх виконання знаходяться на контролі голови району.

IMG 5091IMG 5093