Статті

Сьогодні голова райдержадміністрації Степан Масельський взяв участь у обласній селекторній нараді

 

170818 030Сьогодні голова райдержадміністрації Степан Масельський взяв участь у обласній селекторній нараді з питання стану освоєння коштів на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються у поточному році за рахунок усіх джерел фінансування.

 

  Засідання відбулося під керівництвом заступника голови Харкіської обласної державної адміністрації Євгенія Шахненка.

  Відкриваючи нараду, Євгеній Шахненко зазначив, що «Сьогодні велика увага як на державному, так і на обласному рівні приділяється рішенню питань будівництва, реконструкції та проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної, культурної сфер та житлово-комунального господарства, на Харківщині в цьому році на ці роботи заплановано спрямувати понад 850 млн грн».

  Зокрема, в обласному бюджеті на це передбачено 473 млн грн, з обласного фонду охорони навколишнього середовища виділено понад 73 млн грн, з Державного фонду регіонального розвитку - понад 305 млн грн.

  Значний обсяг коштів - майже 390 млн - спрямовано з обласного бюджету районним, міським бюджетам та бюджетам об’єднаних територіальних громад. На даний момент найбільш ефективно проводять будівельні та ремонтні роботи в Балаклійському, Барвінківському, Валківському, Дергачівському, Зміївському, Первомайському районах.

  Євгеній Шахненко наголосив на великій відповідальності, яку місцеві керівники несуть за своєчасне освоєння виділених коштів.

  «Для того, щоб ефективно використати ці ресурси, всі мають своєчасно проводити роботу з розробки та коригування проекто-кошторисної документації, проведення торгів та укладання договорів на виконання будівельних робіт. Невикористані кошти будуть повернені до бюджетів різного рівня, що не дасть змогу спрямувати їх на розвиток ваших районів. А це покращення умов функціонування закладів освіти, культури, охорони здоров’я тощо», - наголосив Євгеній Шахненко.