line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На апаратній нараді опрацювали заходи пожежної безпеки та підготовки до відзначення Державних свят

rda panorama 1Сьогодні голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району. 

 

 

 

  У ході наради значну увагу було приділено питанням протипожежної безпеки. Із підвищенням температурного режиму підвищується ризик виникнення пожеж у районі, зокрема відповідними службами зафіксовано випадки підпалу сухої трави місцевими жителями, що може призвести до негативних наслідків. Голова району наголосив на необхідності проведення з  мешканцями роз’яснювальної роботи щодо дотримання правил протипожежної безпеки та наслідків, до яких може призвести людська недбалість. 

  Також у ході засідання було опрацьовано питання підготовки до відзначення Дня Державного Прапора та 27-річниці незалежності України. Принагідно у районі протягом тижня  відбудеться низка урочистих заходів, зокрема підняття Державного Прапора України та святкового театралізованого ярмарку з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України, 95-ї річниці утворення Балаклійського району та 355-ї  річниці заснування  м. Балаклія за участю представників територіальних громад сільських, селищних, міської рад району, організацій і підприємств оптової та роздрібної торгівлі, промислових і сільськогосподарських підприємств району та області. Керівник району зауважив, що проведення державних свят у районі повинно пройти на належному рівні і з дотриманням заходів безпеки громадян. 

  Під час наради учасники розглянули питання підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. Наразі у районі тривають заходи щодо підготовки об`єктів соціальної сфери до опалювального сезону. 

Всі питання порушені у ході наради знаходяться на контролі голови районної державної адміністрації , а їх виконання покладено на керівників структурних підрозділів та установ району. 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь