Статті

На апаратній нараді опрацювали заходи пожежної безпеки та підготовки до відзначення Державних свят

rda panorama 1Сьогодні голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району. 

 

 

 

  У ході наради значну увагу було приділено питанням протипожежної безпеки. Із підвищенням температурного режиму підвищується ризик виникнення пожеж у районі, зокрема відповідними службами зафіксовано випадки підпалу сухої трави місцевими жителями, що може призвести до негативних наслідків. Голова району наголосив на необхідності проведення з  мешканцями роз’яснювальної роботи щодо дотримання правил протипожежної безпеки та наслідків, до яких може призвести людська недбалість. 

  Також у ході засідання було опрацьовано питання підготовки до відзначення Дня Державного Прапора та 27-річниці незалежності України. Принагідно у районі протягом тижня  відбудеться низка урочистих заходів, зокрема підняття Державного Прапора України та святкового театралізованого ярмарку з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України, 95-ї річниці утворення Балаклійського району та 355-ї  річниці заснування  м. Балаклія за участю представників територіальних громад сільських, селищних, міської рад району, організацій і підприємств оптової та роздрібної торгівлі, промислових і сільськогосподарських підприємств району та області. Керівник району зауважив, що проведення державних свят у районі повинно пройти на належному рівні і з дотриманням заходів безпеки громадян. 

  Під час наради учасники розглянули питання підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. Наразі у районі тривають заходи щодо підготовки об`єктів соціальної сфери до опалювального сезону. 

Всі питання порушені у ході наради знаходяться на контролі голови районної державної адміністрації , а їх виконання покладено на керівників структурних підрозділів та установ району.