line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

З районного бюджету виділено кошти на соціально - економічний розвиток району

21082018 006Таке рішення прийнято депутатським корпусом під час пленарного засідання XXXIV сесії районної ради, 21 серпня.

 

 

 

 

    Так, з районного бюджету спрямовано фінансову підтримку на безповоротній основі комунальним підприємствам на послуги з відновлення працездатності ділянок каналізаційних мереж у м. Балаклія. Ремонтно-відновлювальні роботи будуть проводитися по вул. Соборна, Партизанська, Савинське шосе, Алієва, Жовтнева та пров. Нижньо-Садовий.

   Також за кошти районного бюджету буде замінено вікна та двері на енергозберігаючі металопластикові у місцях загального користування гуртожитку по пров. Н. Садовому, 2 у м. Балаклія.

   Разом  з  тим буде придбано контейнери для негабаритного сміття, матеріали для поточного ремонту  житлових будинків у     м. Балаклія та підготовлено автотранспортну техніку комунальних підприємств району до роботи у осінньо-зимовий період.

   У рамках підготовки обєктів житлової сфери до опалювального періоду, комунальним підприємством Балаклійської районної ради "Балаклійські теплові мережі" за кошти районного бюджету буде встановлено вузли обліку теплової енергії у багато квартирних будинках міста.

   Під час пленарного засідання депутатським корпусом районної ради прийнято рішення передати кошти, що надійшли з державного бюджету, Балаклійській міській раді на експертно-технічну діагностику ліфтів та електровимірювальні роботи в житлових будинках, загальна сума видатків складає майже 400 тис.грн.

   Також з місцевого бюджету державному бюджету спрямовано субвенцію на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів. За державні кошти буде придбано необхідне обладнання та проведено навчання з особовим складом підрозділів територіальної оборони м. Балаклія.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь