line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У районі знизився рівень кримінальних правопорушень

21082018 002Про це сьогодні повідомив перший заступник керівника Балаклійського відділу Лозівської місцевої прокуратури Харківської області Едуард Миргородський під час проведення XXXIV сесії Балаклійської районної ради.

 

 

 

   Під час доповіді перший заступник наголосив, що внаслідок вжитих у взаємодії з іншими правоохоронними органами заходів відзначається тенденція до уповільнення темпів зростання злочинності.

   На території Балаклійського району в Єдиному реєстрі досудових розслідувань протягом останніх 6 місяців зареєстровано кримінальних інформацій на 5% менше, ніж протягом аналогічного періоду минулого року. Загалом у звітному періоді обліковано 411 кримінальних правопорушень,що на 6% менше у порівнянні з 2017 роком.

   Відбулося зменшення рівня злочинності за певними категоріями кримінальних правопорушень. Зокрема, відмічається зменшення на 25% кількості особливо тяжких та на 18% тяжких правопорушень.

   Також на 25% менше, ніж у минулому році, вчинено злочинів проти життя та здоров'я людини. У половину менше знизилася кількість злочинів проти громадської безпеки. Разом з тим, на 30% зменшилися показники злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, на 50% зменшилася кількість шахрайств та незначною залишається частка грабежів.

   У ході виступу Едуард Миргородський зазначив, що Балаклійським відділом Лозівської місцевої прокуратури надалі вживатимуться заходи, у тому числі скоординовані з іншими правоохоронними органами, щодо протидії злочинності та корупції, зміцнення стану законності, забезпечення прав і законних інтересів жителів Балаклійського району Харківської області.

   З метою забезпечення здійснення додаткових заходів боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень,  в Балаклійському районі діє Комплексна програма профілактики правопорушень в Балаклійському районі на 2016-2020 роки. 

    У межах дії Програми з районного бюджету кошти виділяються на паливно-мастильні матеріали та покращення матеріально-технічної бази. Зокрема забезпечується технічне обслуговування, придбання автошин та  розхідних матеріалів для ремонту автомобільної техніки патрульної поліції,  придбання спортивного інвентарю, комп'ютерної та оргтехніки для Балаклійського відділу поліції ГУ Національної поліції в Харківській області. Районною владою приділяється значна увага безпеці та миру в межах нашої територіальної громади, тому активна співпраця з правоохоронними органами продовжується. 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь