line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У Міжнародному економічному форумі у Харкові візьме участь автор практично всіх найважливіших реформ Польщі – Лєшек Бальцерович


V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!», що проводиться на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики, дуже очікує бізнес, а його важливість для регіону важко переоцінити. Таку думку висловив в ефірі програми обласного радіо «Від влади до громади» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 

Він зазначив, що, по-перше, форум надає можливість живого контакту представників харківських підприємців з представниками європейського та світового бізнесу. По-друге, цього року є унікальна можливість для харківських студентів прослухати лекцію Лєшека Бальцеровича, людини, яка є автором практично всіх найважливіших реформ Республіки Польща.

 

«Враховуючи, що сьогодні Польща є однією з кращих країн з мінімізації ризиків економічної та фінансової кризи і краще за всі інші європейські держави справляється з її наслідками, то можна говорити про те, що він зумів не просто реформувати економіку Польщі, але й передбачити дуже складні для країни ситуації. Крім цього, пан Бальцерович є одним з десяти експертів, які займаються проблемами мінімізації наслідків кризи для ЄС в цілому – це говорить про його дуже високий авторитет. Я дуже вдячний пану Бальцеровичу і працівникам Посольства Польщі в Україні та Генерального Консульства Республіки Польща у м. Харкові за неоціненну допомогу в організації даного візиту. Ми дуже сподіваємося, що все відбудеться, як заплановано, і учасники форуму, і харківські студенти зможуть отримати для себе багато цікавої інформації від людини, яка золотими літерами вписала своє ім'я в економіку Європи», – заявив Михайло Добкін.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь