line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі.

IMG 5220Свято вшанування національної святині Державного Прапора України та 27-річниці незалежності України на Балаклійщині сьогодні відзначили урочистим концертом. Захід відбувся за участі голова районної державної адміністрації Степана Масельського, голови районної ради Олександра Літвінова, депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького, керівників органів самоврядування, підприємств, організацій та установ району та інших почесних гостей.

 

   "27 років тому Україна стала незалежною та самостійною державою, однак сам шлях становлення незалежності нашої країни потребував неабиякої витримки, сили духу, виваженості та любові до рідної землі. І донині ми вимушені щоразу доводити, що ми є сильною, єдиною та незборимою нацією, здатною зберегти цілісність своєї землі та гідність нашого народу. Але разом з тим, ми стаємо міцнішими, здатними захистити мир і порядок у своїй державі, розвивати її та виховувати покоління гідних громадян своєї держави", - звернувся до присутніх керівник району.

   23 серпня - по особливому святковий день для мешканців Балаклійщини, адже саме цього дня виповнюється 95 років Балаклійському району та 355 років з дня заснування міста Балаклія.

   "Балаклійщина має багату історію, сповнену яскравими подіями, героїчними подвигами та визначними надбаннями. Сьогодні це сучасний, розвинений та квітучий регіон України, що постійно розвивається, покращується та завжди відкритий новаторських підходів у розбудові нашої країни. Завдяки реформи децентралізації влади, ініційованій Президентом України Петром Порошенком, місцеві бюджети поповнилися значним фінансовим ресурсом, який спрямовується на розвиток територіальних громад. Завдяки підтримці голови області Юлії Світличної, ми впевнено рухаємося вперед, будуємо плани на майбутнє та робимо Балаклійщину сучасною, модернізованою та комфортною ", - зазначив Степан Масельський.

   До теплих привітань долучилися голова районної ради Олександр Літвінов та депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький. Після чого за високий професіоналізм, бездоганну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади та з нагоди відзначення державних свят, почесні гості відзначили кращих мешканців Балаклійського району.

   Продовжилося свято урочистим концертом, що підготували талановиті творчі колективи районного Будинку культури та аматори народного мистецтва району.

IMG 5228IMG 5253IMG 5260IMG 5296IMG 5312IMG 5322


 

 

 

 

 

 

           

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь