line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У Харкові відзначили День прапора масштабним флешмобом

2408У модульному арт-шоу на площі Конституції взяли участь понад 700 харків’ян. Разом з ними - голова ХОДА Юлія Світлична.

 

 

 

   Загалом захід зібрав близько 5000 чоловік.

  Юлія Світлична привітала всіх присутніх з Днем Державного Прапора, 75-ю річницею визволення Харкова від нацистських загарбників та Днем міста.

  «Дуже символічно, що такі великі свята ми відзначаємо в один день, - сказала керівник області. - Адже багато харків’ян - промисловців і підприємців, волонтерів і військових, діячів науки і спортсменів - творили велич нашого державного прапора. І в найважчі часи саме Харківщина виявила характер, дала відсіч агресору, зберегла незалежність та територіальну цілісність країни і заслужила право жити під жовто-синім прапором».

   Під час арт-шоу його учасники, вдягнені у національне вбрання, підіймали догори таблички жовтого та синього кольорів і вишиковувалися у формі прапору України, синьо-жовтого серця та літер UA. Змодельовані символи були зафіксовані квадрокоптером та виведені на великий екран, встановлений на площі.

   «День Державного Прапора - це свято всіх поколінь. І ця акція об’єднала всіх харків’ян. Вона показує, наскільки ми любимо Україну, - підкреслила Юлія Світлична. - Символ України єднає серця. І свою єдність та любов до України ми доводимо щодня».

   Голова ХОДА повідомила, що громадськість прийняла рішення зробити модульне арт-шоу до Дня Державного Прапора щорічним.

   «Ми започаткуємо гарну традицію, яка буде викликати у харків’ян почуття патріотизму та гордості за свою державу», - зазначила Юлія Світлична.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь