line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

6 вересня у Харкові відбудеться V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!»


6 вересня 2013 року у Superior golf&spa resort (пр. Ак. Курчатова, 1-А) на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики відбудеться V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!», організаторами якого є Харківська обласна державна адміністрація, Харківська міська рада, Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України спільно з компанією PricewaterhouseCoopers. Генеральний партнер форуму – компанія «Shell». Про це сьогодні в ході прес-конференції повідомив директор Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської ОДА Євген Шаповал.

 

За його словами, захід триватиме один день - з 10:00 до 19:00. Розпочнеться форум з пленарного засідання «Харківщина – лідер інвестиційної привабливості та рейтингу конкурентоспроможності регіонів України». Потім планується виступ спеціального гостя Форуму Лешека Бальцеровича - реформатора економічної системи Польщі. Після цього відбудуться шість панельних дискусій, присвячені різним темам. Останній захід у програмі проведення форуму - пленарне засідання «Харківські ініціативи – енергія зростання». По його завершенні відбудеться церемонія нагородження переможців щорічного конкурсу інноваційних і інвестиційних проектів «Харківські ініціативи».

 

 «Ми проводимо форум, тому що хочемо презентувати ті інвестиційні можливості, які має Харківський регіон. Ми хочемо спільно з іноземними колегами обговорити актуальні питання розвитку бізнесу. Таким чином ми хочемо залучати інвестиції в Харківську область. А найголовніше, ми хочемо показати, що у нас в регіоні влада відкрита, готова до діалогу і вона готова спільно з бізнесом вирішувати ті проблемні питання, які можуть час від часу виникати», - сказав Євген Шаповал.

 

Більш детальна інформація про Форум та програма його проведення на сайті: http://led.org.ua/.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь