line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Підготовка об’єктів соціальної сфери до роботи у осінньо-зимовий період, заходи протипожежної безпеки та святкування початку нового навчального року

rdaТакі та інші питання опрацювали керівники структурних підрозділів та установ району у ході апаратної наради, що відбулася під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

 

 

 

  Першим взято до розгляду питання про посилення заходів протипожежної безпеки у районі. Протягом минулого тижня на співробітники районного відділу ГУ ДСНС України в Харківській області16 разів викликалися на ліквідацію пожеж на території району. Степан Масельський наголосив на необхідності проведення відповідними службами серед населення роз’яснювальної роботи щодо небезпеки підпалу сухої рослинності та стерні, а також відповідальності громадян з приводу нехтування правилами пожежної безпеки.

  Також у ході наради присутніми було опрацьовано питання підготовки житлових будинків та об’єктів соціальної сфери до роботи у осінньо-зимовий період. У закладах освіти, культури й охорони здоров’я практично у повному обсязі виконані ремонтні роботи та заходи з енергозбереження у сфері теплопостачання. Керівник району акцентував увагу на необхідності посилення робіт з модернізації системи опалення у селищі Донець та заходівз облаштування об’єктів соціальної сфери засобами дистанційної передачі даних комерційних вузлів обліку газу.

  Крім того значну увагу було приділено підготовці до нового начального року, зокрема, відзначенню свята Першого дзвоника у закладах загальної середньої освіти у районі. Голова районної державної адміністрації взяв на контроль дане питання та звернув увагу керівників відповідних структур на те, що захід має проводитися на належному рівні та з дотриманням всіх правил безпеки громадян.

  Також детального розгляду потребували питання проведення ремонту доріг комунальної власності у районі, будівництва системи водопроводу у смт Андріївка та стан проведення розрахунків сільськогосподарськими підприємствами за оренду земельних паїв у районі.

   По закінченню наради керівником району найважливіші питання було взято на контроль, а також надано відповідні доручення та рекомендації керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо їх виконання.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь