line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Нова українська школа: від старту до успіху

290818 047Шляхи практичної реалізації концепції "Нова українська школа" розглянули працівники освіти 29 серпня під час районної педагогічної конференції, що проходила у районному Будинку культури, за участю голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

 

 

 

    Звертаючись до педагогічних працівників, керівник районної державної адміністрації наголосив, що надання якісних освітніх послуг вже протягом декількох років визначено одним з пріоритетних напрямків розвитку району, результати якого отримують позитивну оцінку з боку Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

   "Сьогодні ми підводимо підсумки нашої роботи у минулому році та визначаємося з завданнями у новому 2018/2019 навчальному році. Завдяки сумлінній праці наших педагогів, розвиток освіти у районі отримує схвальні оцінки з боку області. Але з 1 вересня ми активно почнемо впроваджувати у дію новий Закон "Про освіту " і дуже важливо забезпечити легкий та успішний старт нової української школи", - підкреслив керівник району.

   Як зазначила заступник голови районної державної адміністрації Валентина Панасенко, метою конференції є визначення пріоритетів розвитку освіти Балаклійщини в сучасних умовах, шляхи їх реалізації та конкретизації завдання для керівників закладів освіти, педагогічних працівників.

    "Наша країна обрала європейський шлях розвитку, що передбачає реформування всіх сфер життя суспільства. А освіта – один з найбільших секторів з надання публічних послуг населенню. Реформа освіти є одним з ключових пріоритетів керівництва держави, зокрема Президента України, Уряду, Міністерства освіти і науки України, місцевої влади. Нова українська школа має можливість не тільки надавати учням знання, але й вчити застосовувати їх на практиці", - зауважила Валентина Панасенко.

    Разом із впровадженням Закону України "Про освіту" у 2018/2019 навчальному році всі першокласники будуть навчатися за новим стандартом освіти. Для цього за кошти районного бюджету в закладах загальної середньої освіти у районі спеціально облаштовано кабінети для учнів першого класу, устатковані кабінети хімії, фізики та української мови, закуплено відповідне мультимедійне обладнання, меблі та відповідні дидактичні матеріали.

   За інформацією начальника відділу освіти районної державної адміністрації Світлани Швід, зміни відбуваються не лише у початковій школі, але й у дошкільній освіті і, зокрема, у старшій школі.

   "Сьогодні вже немає пакету знань, які можна накопичити і використовувати протягом всього життя. Людина має навчатися критично мислити, вчитися все життя позиціонувати і висловлювати свою думку, а також працювати в команді, керувати своїм емоційним станом, розуміти стан іншої людини, усьому цьому навчає нова українська школа", - повідомила Світлана Швід.

     На сьогоднішній день у кожному населеному пункті району відкриваються дошкільні підрозділи, реорганізовано заклади загальної середньої освіти відповідно до вимог чинного законодавства, активно впроваджується інклюзивна освіта та створюються опорні школи. Загалом на модернізацію галузі освіти з районного бюджету виділено близько 305 млн. грн.

      290818 072"Сьогодні на нас з вами покладено важливе завдання надати учням якісні освітні послуги і виховати сильну патріотично налаштовану націю. Завдяки підтримці голови області Юлії Світличної ми маємо змогу розвивати не тільки заклади загальної середньої освіти, але й забезпечувати функціонування дошкільної ланки освіти у районі. Адже разом із впровадженням фінансової децентралізації, що ініційована Президентом України, ми маємо змогу використовувати кошти місцевого бюджету безпосередньо на розвиток нашої територіальної громади, зокрема на галузь освіти, охорони здоров'я та соціального захисту населення. Я впевнений, що згуртувавшись, ми разом зможемо виховати освічену, відповідальну та гідну націю", - підсумував Степан Масельський.

290818 001290818 027290818 039290818 011290818 081290818 054


 

 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь