line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На селекторній нараді опрацювали питання забезпечення права на пільговий проїзд окремих категорій громадян

IMG 6022Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Валентина Панасенко взяла участь в обласній селекторній нараді з питань забезпечення права на пільговий проїзд окремих категорій громадян. Нарада відбулася під керівництвом заступника голови ХОДА Михайла Черняка.

 

  Як повідомив директор Департаменту соціального захисту населення Юрій Шпарага, згідно з розпорядженням голови ХОДА розмір щомісячної готівкової виплати для окремих категорій населення, які мають право на пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, складає 130 гривень.

  «На практиці поїздка пільговика міжміським маршрутом буде виглядати таким чином. Громадянин, який має право на пільгу, приходить у касу, його прізвище та номер посвідчення друкується на квитку. Потім протягом бюджетного року громадянин має право передати ці квитки в управління соціального захисту населення і отримати стовідсоткове відшкодування пільгового перевезення на свою банківську картку», - пояснив Юрій Шпарага.

  За інформацією управління соціального захисту населення районної державноїадміністрації,  пільговеперевезення окремих категорій громадян автомобільним транспортом на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування Балаклійського району здійснюється з 1 липня 2018 року, що дає можливість для  проведення розрахунків з перевізниками на підставі проїзних талонів. Кількість громадян, що перебувають на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків, становить 4213 чол. На компенсаційні виплати в частині видатків на відшкодування витрат за пільгове перевезення з районного бюджету на 2018 рік було виділено  близько 1000,00 тис.грн.

  Також визначено джерела компенсаційних виплат, механізм обліку  фактичних перевезень громадян, яким надано право безоплатного проїзду автомобільним транспортом приміського сполучення, порядок проведення відшкодування компенсації автоперевізнику. Наразі робота з організації та поліпшення умов перевезення пільгових категорій громадян у районі триває.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь