line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Делегації з 13 країн світу візьмуть участь у V Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!»


Про це сьогодні повідомив під час прес-конференції директор Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА Євген Шаповал.

 

 

 

За його словами, у Форумі, який проводиться на виконання у регіоні доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики, візьмуть участь близько 350 осіб. Це представники дипломатичних місій та іноземні делегації регіонів-партнерів Харківської області; топ-менеджмент інвестиційних фондів, керівники державних структур, що відповідають за розвиток інноваційної та інвестиційної діяльності в Україні, представники фінансово-промислових груп, зацікавлених в інвестиційній діяльності в Харківській області, представники міжнародних консалтингових компаній та проектів технічної допомоги Україні, ініціатори інвестиційних проектів.

 

«Ми очікуємо, що до нас на форум приїдуть делегації з 13 країн: Росії, Білорусі, США, Польщі, Канади, Грузії, Азербайджану, Вірменії, Індонезії, Туреччини, В’єтнаму, Чехії, Албанії. У нас будуть цікаві гості: топ-спікером Форуму запрошений реформатор польської економічної системи Лєшек Бальцерович, мер міста Цинцинаті – побратима м.Харкова - пан Марк Мелорі, це буде перший його візит. Також вперше на форум приїде виконавчий директор Європейської бізнес-асоціації Ганна Дерев’янко, експерти з Києва Ігор Бураковський, Євген Копатько», - сказав Євген Шаповал.

 

Також він повідомив, що форум планується провести за один день. Наступного дня його учасники зможуть обговорити спільні проекти і відвідати Великий Слобожанський ярмарок.

 

Довідка. Лєшек Бальцерович - загальновизнаний експерт у питаннях макроекономіки. Професор Варшавської школи економіки, член престижної Групи авторитетів Міжнародного інституту фінансів в Цюріху, автор «Плану економічних реформ», так званої «шокової» терапії, застосованої в Польщі в 1991 році.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь