Статті

Степана Масельського просили сприяти у вирішенні питань з енергопостачанням

050918 016Сьогодні голова районної державної адміністрації  Степан Масельський провів виїзний особистий прийом громадян у селі Чепіль. До керівника зверталися мешканці з питань електропостачання, автобусного сполучення, розрахунків за оренду земельних ділянок (паю) та надання матеріальної допомоги на лікування. 

 

  Так, до Степана Масельського звернулася мешканка с. Чепіль з проханням сприяти у забезпеченні безперебійного електропостачання до приватного будинку. Голова районної державної адміністрації доручив вирішити дане питання Балаклійському РЕМу. 

  «Ми розуміємо наскільки важливу роль відіграє безперебійне електропостачання до приватних домоволодінь, особливо в сільській місцевості. Тому ми будемо сприяти тому, щоб дане питання було вирішено у найкоротші терміни», - зауважив Степан Масельський. 

  Також у ході особистого прийому до голови району звернулася місцева жителька з проханням сприяти у  відновленні додаткового автобусного рейсу у середу. Наразі у районі щоденно здійснюється перевезення пільгових категорій громадян автомобільним транспортом на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування за талонами. Степан Масельський взяв до розгляду питання можливість щодо відновлення додаткового автобусного рейсу у визначені Законом терміни. 

  Крім того, до керівника району звернулася мешканка з проханням надати матеріальну допомогу на лікування онука. Голова районної державної адміністрації надав детальне роз’яснення з даного питання та  пообіцяв сприяти у його вирішенні. 

  Усі питання, з якими звернулися заявники, Степан Масельський пообіцяв детально вивчити та надати можливу допомогу відповідно до законодавства України.

050918 007050918 021050918 011